Weboldal címe
Weboldal alcíme
K a r r i e r
A stratégiai partner

A Pro Regio Közép-Magyarországi Regionális Fejlesztési és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Tervezési irodája

projektmenedzsert

keres

településmérnöki, építészmérnöki, tájépítész vagy területfejlesztési felsőfokú végzettséggel.

Feladatok:

területrendezéssel, településfejlesztéssel összefüggő tervezési dokumentumok elkészítése,
szakértői team irányítása,
megbízások felkutatása, ügyfélkezelés.

A projektmenedzserrel szembeni elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség,
településfejlesztési/településrendezési dokumentumok készítésében szerzett több éves tapasztalat,
felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Autocad),
„B” kategóriás jogosítvány,
jó elemző - és problémamegoldó készség,
önálló és proaktív, ugyanakkor csoportban is hatékony munkavégzés,
precizitás, dinamizmus, terhelhetőség, felelősségteljes munkavégzés,
jó kommunikációs készség,
projektmenedzsment-tapasztalat.

Előnyt jelent:

tervezői jogosultság megléte,
uniós támogatásokkal, pályázatokkal kapcsolatos ismeretek,
térinformatikai programok ismerete,
angol vagy német nyelv középfokú ismerete,
teljes munkaidőben történő munkavégzés,
azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem,
tervezhető bérfejlesztés,
teljesítmény arányos premizálás,
határozatlan idejű munkaszerződés,
fejlődési, továbbképzési, illetve továbblépési lehetőség,
nyugodt, családias csoportlégkör.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel a proregio@proregio.hu címen lehet.